Mama i córki słuchają radia w samochodzie. NAGLE muzyka przestaje grać i słyszą TO! PŁACZĘ!

Michelle przeżyła ogromną tragedię, straciła swojego ukochanego 19-letniego syna. Blain zginął w tragicznym wypadku podczas pracy. Dla Michelle był to wielki cios. Bardzo trudno było jej wrócić do normalnego życia, bowiem chciała w spokoju pogodzić się z odejściem dziecka.

Niestety nie mogła porzucić pracy, ponieważ miała jeszcze na utrzymaniu tróje dzieci i kredyt. Pogrążona w żałobie matka musiała każdego dnia walczyć z przeciwnościami losu. Najstarsza z córek Crystal, nie mogła znieść cierpień mamy, dlatego postanowiła zrobić coś, co pomogłoby jej ulżyć.Zadzwoniła do lokalnego radia i opisała historię swojej rodziny oraz tragicznego wypadku. Pracownicy byli niezwykle poruszeni tragedią i z chęcią zdecydowali się pomóc. Jak? O tym za chwilę.

Wszystko było trzymane przed Michelle w wielkiej tajemnicy. Pewnego dnia matka wraz z córkami jechała samochodem. Włączone było lokalne radio. Nagle muzyka przestała grać i odezwał się głos prezenterki:

Kobieta, której historię chcę wam dziś opowiedzieć i do której mówię, jedzie właśnie samochodem ze swoimi trzema córkami. Ubrana jest w jasnoniebieski top… i myśli, że są w drodze do pobliskiego spa. Niedawno w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia…

Po chwili Michelle zorientowała się, że to właśnie o niej mowa! Cały wyjazd był specjalnie zaplanowany przez córki, by mama mogła usłyszeć audycji siedząc z nimi w samochodzie. Prezenterzy nie mogli ukryć wzruszenia opowiadając historię 19-letniego Blaina. Przekazali matce słowa otuchy i wsparcia. Ale to nie wszystko! Udało im się zdobyć sponsora, który zdecydował, że przez najbliższe 6 miesięcy będzie spłacał kredyt za Michelle!!! Tak, by matka nie musiała pracować i mogła w spokoju pogodzić się ze stratą ukochanego synka.

Dodatkowo pracownicy radia zebrali 5 tysięcy dolarów, aby można było dokończyć remont domu, który przeprowadzał Blaine zanim odszedł.

Zobaczcie same reakcję matki, córek i pracowników radia. Naprawdę trudno powstrzymać łzy. Dobrze, że są jeszcze TACY ludzie na świecie.

Zrobienie takiej niespodzianki musiało być niesamowitym przeżyciem. Zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej osoby to bezcenne uczucie.