‘Mam talent’. Na scenę wchodzą 3 piękne dziewczyny. Zaczynają śpiewać i słychać facetów

‘Mam talent’ to program, w którym czasem trudno się przebić. Przewija się tam wiele utalentowanych osób i trzeba się jakoś na ich tle wyróżnić, by zostać zapamiętanym. A to czasem wcale nie jest takie proste.


Ale na taki nietypowy pomysł wpadły członkinie trio ‘The Miss Tres’. Wszystkie weszły na scenę w krótkich sukienkach pokazujących długie nogi i eksponujących ich dekolty.

Przedstawiły się cieniutkimi głosami, powiedziały, że przyjechały z Filipin. Wyglądały przy tym wszystkim zjawiskowo i bardzo dziewczęco. Piosenkarki przyznały, że ich ulubiony zespół to Destiny’s Child. Wszyscy więc byli przekonani, że zaśpiewają ich piosenkę. Było to jednak małe oszustwo.Po kilku sekundach rozległy się pierwsze dźwięki – poleciał podkład do piosenki Toma Jonesa ‘Sex bomb’. A kiedy pierwsza z pań zaśpiewała, wcale nie brzmiała jak urocza dzieweczka. To był silny męski głos:

To się nazywa mocne wejście i granie zaskoczeniem! Publiczność była zachwycona – ludzie nawet wstali. Simon za to nie krył zdziwienia.

Jak się okazało, panie nie urodziły się jako panie, a panowie. Ich sceniczny wygląd to efekt długich zabiegów kosmetycznych. Zresztą na Filipinach tego typu zabiegi są dość powszechne.