Mało kto dawał im szansę. Utarli im nosa

Znaleźli miłość w TV. To dla nich wyjątkowe święta
Wiadomo, że nie ma nic piękniejszego od spędzenia wyjątkowych chwil z ukochaną osobą u boku. Oni zgłosili się do programów telewizyjnych, by poznać tę wyjątkową miłość. I udało się. W tym roku święta są dla nich jeszcze bardziej radosne.

Anita i Adrian

“Ślub od pierwszego wejrzenia” jest kontrowersyjną produkcją, która za każdym razem budzi dużo emocji. Nieznajomi stają na ślubnym kobiercu i mówią przed milionami widzów “tak”. Niektórzy w to w ogóle nie wierzą, ale jak się okazuje, program ma naprawdę sens! Dzięki niemu Anita i Adrian stworzyli szczęśliwy związek. A święta są dla nich teraz jeszcze większą radością niż do tej pory.

Łukasz i Agata

Niewątpliwie jedną z głośniejszych par tego roku można okrzyknąć Agatę oraz Łukasza z “Rolnik szuka żony”. Widzowie podczas trwania piątej edycji show TVP nie zostawili suchej nitki na zakochanych. Głównie ze względu na Łukasza, który oszukiwał jedną z uczestniczek. Zanim spotkał się w programie z Agatą, farmer składał miłosne deklaracje Paulinie. Niestety nie miały one pokrycia w rzeczywistości. Gdy Łukasz powiedział prawdę, rozpętała się prawdziwa burza. Dziś jednak bohater “Rolnika” i Agata są szczęśliwi. Wbrew temu, co mówili inni.

Kandydatka Łukasza już dawno zapowiadała, że nie może doczekać się życia u boku farmera. A święta z jego rodziną są dla niej wyjątkowo ważne.

Grzegorz i Dorota

Grzegorz zgłosił się do “Rolnik szuka żony” i znalazł miłość swojego życia. Spośród wszystkich kandydatek szczególnie zauroczyła go Dorota. Zarówno dla niej, jak i Grzegorza tradycja jest bardzo ważna. Z pewnością święta są dla nich bardzo cennym czasem, który spędzą razem. Spójrzcie tylko na ich zdjęcia. Wyglądają na szczęśliwych.

Co do wiarygodności telewizyjnych produkcji jest mnóstwo wątpliwości. Niektórzy widzowie twierdzą, że wszystko robione jest “pod publikę”, a uczucia między bohaterami show to tylko fikcja. Czyżby? Wszystkie “zarzuty” znikają wraz z takimi scenariuszami jak Łukasza i Agaty, Doroty i Grzegorza oraz Adriana i Anity. Poszli do programu – nie pożałowali. W końcu są szczęśliwi. A przy świątecznym stole będą mogli usiąść wraz ze swoją druga połówką.