Małgosia Socha udostępniła zdjęcie bez makijażu. Internauci nie mogli przejść obok niego obojętnie

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu na Instagramie. Zdjęcie aktorki, a dokładnie jej fryzura, wywołało falę krytyki, a hejterzy nie pozostawili suchej nitki na jej wyglądzie. Co na to gwiazda “Na Wspólnej”?

Po roli w “BrzydUla” Małgorzata Socha (38 l.) trafiła do grona czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Serialowa Zuzanna Hoffer z “Na Wspólnej” regularnie pojawia się na salonach i udziela wywiadów, a na swoim Instagramie często wstawia zdjęcia z planu serialowego czy imprez celebryckich.Małgorzata Socha skrytykowana za nową fryzurę

Ostatnio na swoim Instagramie zaangażowała się w ratowanie świata. Zaapelowała do fanów o dbanie o oceany, segregowanie śmierci czy oszczędzanie prądu i wody.

“Podwodna przyroda jest piękna, ale też niestety często zaniedbywana i burzona przez ludzi… Wiele zwierząt umiera z powodu zatrucia toksycznym plastikiem! Pamiętajcie o tym, aby podróżować odpowiedzialnie! Nie śmiecić, nie niszczyć… Na co dzień też warto wprowadzić eko zwyczaje jak np. segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, unikanie plastikowych torebek i jednorazowych opakowań itd.” – napisała Małgorzata Socha.

Internauci w komentarzach wdali się w dyskusję na temat ratowania Ziemi. Niektórzy skupili się na wyglądzie aktorki. Małgorzata Socha bez makijażu, a także jej nowa fryzura zdecydowanie podzieliły świat.

“Ta grzywka nie wygląda zbyt dobrze”, “Bez makijażu wygląda świetnie, ale nie podoba mi się ta grzywka”, “Z tą grzywką trochę słabo” – napisali komentujący.

Gwiazda serialu “Na Wspólnej” szybko znalazła wsparcie w innych internautkach, które nie kryły złości na hejterskie komentarze.

“Odkąd Małgosia ma grzywkę i jest bez makijażu to dosłownie pod każdym takim zdjęciem fala komentarzy… Co Was obchodzi brak makijażu i grzywka?!”, “Zlitujcie się”, “To już się robi nudne” – czytamy wśród komentarzy.

Co na to sama zainteresowana? Małgorzata Socha podziękowała obrońcom za wsparcie.

“Dzięki za zaangażowanie w mój profil” – napisała jednej z internautek. “Z grzywką czy bez, bez makijażu albo z to zawsze jestem sobą” – zapewniła hejterów.