Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę i czar prysł. Wygląda teraz jak dawna Agata Duda

Małgorzata Kożuchowska niedawno zachwyciła nową fryzurą. Ale wystarczyło, że zmieniła ułożenie włosów i dawny urok gdzieś zniknął. Czy aby nieopatrznie nie dodała sobie lat?

Pamiętacie fryzurę Małgorzaty Kożuchowskiej, która ostatnio zachwyciła internautki? Aktorka pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła w wyjątkowo pięknie ułożonych włosach z grzywką. Niestety tamtego wrażenia nie udało się powtórzyć na premierze magazynu “Forbes Women”. Tym razem stylizacja włosów gwiazdy nie porywała. Prostym włosom z gładko zaczesaną na bok grzywką wyraźnie brakowało polotu i lekkości. Oprócz tego, że fryzura prezentowała się mało korzystnie, to jeszcze dodawała aktorce lat. Małgorzata Kożuchowska przypominała w niej trochę Agatę Dudę z przeszłości, której również nie służyła zaczesana płasko grzywka. I jeszcze ten klasyczny żakiet… Wypisz wymaluj wczesna Pierwsza Dama!

Chyba jednak uniesione włosy znacznie bardziej pasują Małgorzacie Kożuchowskiej niż grzeczne, “pospolite” fryzury. Ten look gwiazdy wolimy puścić w niepamięć.