Małgorzata Kożuchowska zdradza sekret swojego młodego wyglądu. To dieta za PONAD 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH

Dieta Małgorzaty Kożuchowskiej robi wrażenie! I nie chodzi o jadłospis, a sumy, jakie gwiazda co miesiąc wydaje na zdrowe odżywianie. Aktorka zdradziła, że stosuje specjalną dietę zgodną z jej DNA.

Małgorzata Kożuchowska (47 l.) może poszczycić się szczupłą i zgrabną sylwetką, która nawet po ciąży nie uległa zmianie. W dodatku nadal zachowuje młody i promienny wygląd. Jak tego dokonuje? Okazuje się, że dobre geny i odpowiednia pielęgnacja to w jej przypadku nie wszystko. Aktorka zdradziła w “Gali”, że stosuje specjalną dietę dostosowaną do swojego profilu genetycznego, która pomaga jej opóźnić procesy starzenia. Żeby dowiedzieć się, co powinna jeść, a czego unikać, poddała się badaniom DNA.

Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego kodu genetycznego – zdradza w wywiadzie Kożuchowska.

Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp – wyjaśniła.

Co dokładnie je Małgorzata Kożuchowska – tego nie wiadomo, lecz miesięczne wydatki, jakie gwiazda przeznacza na spersonalizowaną dietę, sugerują, że nie są to posiłki ze zwyczajnych produktów. Jak ustalił “Super Express”, aktorka przeznacza na dietę pudełkową kwoty rzędu 3 tysięcy złotych miesięcznie. Za samo badanie wstępne musiała zapłacić nawet 3,5 tysiąca złotych.Kosztowna dieta pudełkowa chyba już zaczęła przynosić pierwsze efekty, bo ostatnio aktorka prezentuje się nadzwyczajnie!