Makabryczny wypadek. Nie żyje 21-latka

Tragedia wydarzyła się na drodze wojewódzkiej nr 965 w miejscowości Żegocina pod Bochnią (woj. małopolskie). 21-letnia kobieta – mieszkanka powiatu bocheńskiego jechała rano do pracy. Nagle straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w krawężnik. Siła uderzenia była tak duża, że auto wyleciało w powietrze.

– Jak wstępnie ustaliliśmy na miejscu wypadku, do zdarzenia doszło ok. godz. 5 rano. Mieszkanka powiatu bocheńskiego jechała samochodem marki fiat punto. Nagle straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w krawężnik, co spowodowało wybicie samochodu w powietrze – relacjonuje podkom. Łukasz Ostręga z Komendy Powiatowej Policji w Bochni 

Samochód koziołkował w powietrzu, co spowodowało że dziewczyna wypadła z auta przez szybę. 21-latka padła na jezdnię i została przygnieciona przez własne auto. Na ratunek było już za późno. Lekarz stwierdził zgon.Policjanci wezwani na miejsce pracowali pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Bochni. Ruch wahadłowy na miejscu zdarzenia obowiązywał przez trzy godziny.