Magia imion: mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

Przed narodzeniem dziecka rodzice długo zastanawiają się, jakie imię wybrać dla swojej pociechy. To nie łatwa decyzja. Imię nie tylko musi ładnie brzmieć i dobrze się kojarzyć. Chodzi o to, żeby niosło ze sobą też pozytywne znaczenie.

Imiona mówią o człowieku więcej, niż ci cie wydaje.Łukasz

Mężczyzna o tym imieniu cechuje się przede wszystkim odpowiedzialnością. Nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili, musi wszystko dokładnie przemyśleć. Łukasze to altruiści. Są wrażliwi i bardzo poważnie traktują związki. Są też stali w uczuciach i bardzo zmysłowi.

Jacek
Mężczyźni o tym imieniu mają ogromna potrzebę miłości. Jacek jako młody chłopak potrafił złamać niejedno niewieście serce, ale z biegiem lat staje się stały w uczuciach. Kiedy znajdzie tą jedyną, nie pozwoli jej odejść i stanie się wiernym i kochającym mężem. Nie dla niego jednak rola pantoflarza.

Tomasz 
Tomasz to bardzo rodzinny mężczyzna. Bliskim oddaje całego siebie. Jest wiernym mężem i bezgranicznie ufa swojej partnerce. Jest też kochającym ojcem. Mężczyźni o tym imieniu są delikatni, wrażliwi i bardzo uczuciowi. Nie wstydzą się okazywać swoich uczuć.

Cezary

Cezary nigdy nie rzuca słów na wiatr. Najawniejsza jest dla niego moralność. Nigdy nie zdradzi. Jeśli chodzi o rodzinę jest zdolny do ogromnych poświęceń. Jest świetnym ojcem, duży nacisk kładzie na edukacje i wychowanie dzieci.

Jan

Jan nie jest specjalnie wylewnym mężczyzną. Jednak bardzo ceni sobie spokój domowego ogniska. Nie da się go uwieść, jest wierny wybrance serca. Jest tradycjonalistą, dba o żonę i dzieci.

Piotr 
To bardzo romantyczny mężczyzna. Trudno go zdobyć, ale kiedy znajdzie tą jedyną, zrobi dla niej wszystko. Jest czuły i delikatny. To wspaniały mąż i ojciec.