Magdalena P. nie żyje. Zwłoki znalazł ojciec

Magdalena P. nie żyje. Jej zwłoki znalazł ojciec
Poszukiwania wokół Piaseczna zakończone. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie ujawnił Wirtualnej Polsce dramatyczne okoliczności odnalezienia zwłok 26-letniej Magdaleny P. Natrafił na nie ojciec kobiety.

Magdalena P. zaginęła w niedzielę 15 września. Około 11 poszła na spacer z psem i od tej pory nie dała śladu życia. Nie miała przy sobie telefonu.

Zwłoki kobiety zostały znalezione we wtorek rano niedaleko jej miejsca zamieszkania. Jak się okazało, na ciało 26-latki natrafił jej ojciec. Mężczyzna znalazł zwłoki w zaroślach niedaleko Wojciechowic – przekazał Wirtualnej Polsce Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.Poszukiwania wokół Piaseczna zakończone. Zwłoki 26-latki znalazł ojciec

Na ciele kobiety nie ma widocznych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Ze względu na dobro rodziny prokuratura nie przekazuje więcej informacji o ustaleniach z oględzin zwłok.

Wciąż trwają czynności z udziałem prokuratora, biegłego z zakresu medycyny sądowej i policyjnych techników. Specjaliści próbują ustalić okoliczności śmierci kobiety.