Ma 97 lat, a wciąż chce wyglądać młodo. Efekt? Zobaczcie sami

Jackie Stallone, mama Sylvestra Stallone’a: za wszelką cenę chce wyglądać młodo
Zdradza ją twarz
Jackie Stallone przyciąga spojrzenia, ale nie jest ewenementem w świecie gwiazd. Niektórym trudno pogodzić się ze starzeniem. Aby zatrzymać ten proces stosują wymyślne diety, zażywają przeróżne specyfiki oraz korzystają z pomocy chirurgów plastycznych. 97-letnia matka Sylvestra Stallone’a próbowała wszystkiego. Po serii zabiegów jej twarz przypomina maskę.

Na zawsze młoda

– Ona twierdzi, że ma 61 lat. W takim razie powiem jedynie, że to musiał być wyjątkowo trudny poród – mówił kilka lat temu Sylvester Stallone zapytany o swoją matkę. Jego rodzicielka ponoć nie przyjmuje do wiadomości faktu, że upływ czasu musi dać o sobie znać w postaci zmian fizycznych.

Lubi brylować

Jackie Stallone od zawsze propagowała kult ciała. Jako nastolatka przyłączyła się do cyrku, gdzie występowała w roli gimnastyczki, wykonującej akrobacje. Później dźwigała ciężary. W latach 80. występowała w programie “GLOW: Gorgeous Ladies of Wrestling”, o którym Netflix niedawno nakręcił serial fabularny. To po matce gwiazdor “Rambo” odziedziczył zamiłowanie do sportu.Natury nie da się oszukać

Kobieta jest maniakalną miłośniczką operacji plastycznych i zabiegów odmładzających. Przyznała, że swego czasu była uzależniona od botoksu. Sama nawet opracowała linię kosmetyków mających pomóc zachować młodość. Jednak efekt jej działań przyprawia o ból głowy.