M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga urodzi bliźniaki?

Katarzyna Cichopek, a właściwie Kinga Zduńska jest w trzeciej ciąży. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie brzuszka. Postać, w którą wciela się gwiazda w serialu “M jak miłość” urodzi za kilka miesięcy.

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu “M jak miłość”. Jej postać związana jest z Piotrem (w tej roli Marcin Mroczek). Para doczekała się razem dwójki dzieci. Podobnie jest też i w życiu prywatnym aktorki. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę. Niedawno małżeństwo gościło w programie “Gwiazdy Cejrowskiego”, gdzie opowiedziało o tym, że chciałoby, aby w ich życiu prywatnym także pojawiło się dziecko.W 1377 odcinku “M jak miłość” Kinga dowie się, że jest w trzeciej ciąży, co wydarzy się dalej? Zduńską z ciężarnym brzuszkiem zobaczymy na ekranie dopiero we wrześniu 2018. Wtedy być może wyjaśni się też to, czy Kinga urodzi syna, czy córkę.

Tymczasem Katarzyna Cichopek prowokuje fanów i umieszcza w sieci zdjęcia zza kulis serialu “M jak miłość”. Widzowie są jednogłośni i widząc potężny brzuszek są już niemal pewni TO BĘDĄ BLIŹNIĘTA?

“Haha już taki duży brzuszek haha będą bliźniaki. I zwariują”
“Powinny być bliźniaki”
“Parka, byłoby fajnie”
“Bliźnięta!”
“Bliźniaki! Ale jaja by były”
“Bliźniaki – będą chłopcy”
“Bliźniaki syn i córka” – komentują internauci. A Wy jak myślicie? Głosujcie w naszej sondzie!