Strona główna Magazyn M jak miłość. Paweł i Julka będą razem?

M jak miłość. Paweł i Julka będą razem?

W “M jak miłość” Julka (Joanna Kuberska) ma dość Pawła (Rafał Mroczek). Przez jego pijackie wybryki i aroganckie zachowanie straciła do niego cierpliwość i rzuciła pracę. Na szczęście nie wszystko stracone. Możliwe, że w nowych odcinkach “M jak miłość” Zduński odzyska sympatię asystentki. Czy Julka i Paweł będą razem? Aktor tajemniczo odpowiada…

“M jak miłość” nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.50 w TVP2


W “M jak miłość” Julka zakochała się w Zduńskim, który po rozstaniu z Alą (Olga Frycz) stał się wrakiem człowieka. Paweł pije, nie wywiązuje się z obowiązków zawodowych i nie chce pomocy najbliższych. Nic dziwnego, że w 1342 odcinku “M jak miłość” Julka straciła do niego cierpliwość.

– Chyba tylko widzowie mają wrażenie, że Julka jest aniołem stróżem Pawła (śmiech). On postrzega ją inaczej, jej działania są mu nie na rękę. Będzie chciał się jej jak najszybciej pozbyć. Mówię o tym, co jest teraz. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość – powiedział w najnowszym wywiadzie Rafał Mroczek.

Aktor dodał, że choć jego bohater jest młody ma już na koncie dwa rozwody. Kolejna sercowa porażka Zduńskiego odbiera mu chęci do życia. Ale wszystko musi się w końcu ułożyć! Rafał Mroczek zapytany wprost, czy Paweł i Julka będą razem odpowiedział wymijająco:

– Często sami scenarzyści nie wiedzą z dużym wyprzedzeniem, co wydarzy się w przyszłości. Obserwują, co dzieje się w serialu, jak w poszczególnych wątkach odnajdują się aktorzy i szukają najlepszych rozwiązań, które przykują uwagę widzów. Tak się składa, że mój bohater nie może zaznać spokoju i szczęścia w dłuższej perspektywie. Dzięki temu jest dużo ciekawszy.