M jak miłość, odcinek 1441: Ucieczka Basi do pedofila. Artur wepchnie ją w ręce zboczeńca-mordercy

W 1441 odcinku “M jak miłość” Basia (Maja Wudkiewicz) zaplanuje spotkanie z pedofilem-mordercą! Dziewczyna umówi się z Dariuszem (Henryk Niebudek) z przekonaniem, że po drugiej stronie telefonu siedzi jej rówieśnik Antek. Córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) mimo rodzicielskiej kontroli wpadnie w sidła przestępcy i zboczeńca! Tej katastrofy można było uniknąć…

“M jak miłość” odcinek 1441 – wtorek, 30.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1441 odcinku “M jak miłość” Dariusz po zabójstwie Roberta (Filip Gurłacz) zacznie planować wyjazd z Polski, ale zatrzyma go Basia. Córka Rogowskich usilnie będzie chciała spotkać się z rówieśnikiem, którego udaje zboczeniec w podeszłym wieku. 

W 1441 odcinku “M jak miłość” Basia pakując się do szkoły wrzuci do plecaka zabawkę dla kotka, którą obiecała nieistniejącemu Antkowi. Nagle do pokoju przyjdzie Artur i wręczy córce jej telefon komórkowy. Gdy tylko Rogowski wyjdzie z pokoju, dziewczynka odbierze wiadomość SMS od zboczeńca.

“Tylko nie nawal. Czekam na ciebie o 8, ja i mój kot. Pojedziemy na fajną wycieczkę. I pamiętaj, nikomu ani słowa. To nasza słodka tajemnica. Antek” – odczyta na głos Basia i położy się spać. Rogowski będzie kręcić się pod drzwiami i być może usłyszy treść wiadomości. Nie wejdzie jednak, by zapytać Basię o jej plany na następny dzień. 

Następnego dnia, w 1442 odcinku “M jak miłość” Basia zerwie się z łóżka i poleci na umówione spotkanie. Na szczęście jej wychowawczyni szybko zadzwoni do Rogowskich i wyjaśni, że ich córka nie dotarła do szkoły. Rogowski ruszy na poszukiwania i stanie twarzą w twarz z porywaczem Basi!