Łukasz i Grzegorz z “Rolnik szuka żony” spotkali się ze sobą! Fani komentują: Chłopaki do wzięcia, bez urazy

Łukasz i Grzegorz znów są singlami. Fani coś zasugerowali!

Łukasz Sędrowski z “Rolnik szuka żony” zamieścił na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje ze swoim kolegą z 5. edycji “Rolnik szuka żony” – Grzegorzem.

Rolnicy – podpisał zdawkowo wspólną fotkę.

Tak się składa, że obaj rolnicy aktualnie są singlami – niestety ich związki, które zrodziły się 5 edycji show już się zakończyły. Łukasz niedawno rozstał się z Agatą, z którą zaręczył się jeszcze podczas trwania programu. Niestety ich rozstanie nie przebiegło w miłej atmosferze – Łukasz oskarżył Agatę o próbę włamania się do na jego konta w mediach społecznościowych, a Agata pożegnała go na Instagramie w wymowny sposób dedykując mu piosenkę o rozstaniu. Na przypieczętowanie rozstania, Agata zafundowała sobie nowy czarny kolor włosów.

Ale również przystojny Grzegorz na początku marca rozstał się ze swoją wybranką, sympatyczną Dorotą. Główną przeszkodą w zbudowaniu głębszej relacji z Dorotą okazała się odległość dzieląca ich miejsca zamieszkania.

Rozstaliśmy się z Dorotą na początku roku. Dzieliło nas dokładnie 650 km. Ona w Bieszczadach, a ja w Augustowie. Odległość nie była jednak jedynym problemem. Ja mówiłem nawet w wizytówce, że dziewczyny muszą być świadome, że czeka je przeprowadzka do mnie. Powiedziałem o tym szczerze, bo chciałem, żeby one o tym wiedziały – wyjaśnił rolnik w śniadaniówce.

Fani w wymowny sposób komentują, że obaj panowie są znów do wzięcia. Tylko czy to aby na pewno komplement?

Obaj stanu wolnego?

Chłopaki do wzięcia, bez urazy – piszą.

Fani nawet zasugerowali, że… rolnicy lepiej dogadują się ze sobą niż z kobietami.

Haha teraz jesteście wolni to możecie we dwóch polować! Byle nie na siebie
Kumple? 😉 wspólne hobby, wspólne rozmowy ;P jeden sieje drugi kosi
Oj, czuję, że coś z tego będzie 😉 – piszą.