Lewandowska w odważnej kreacji. Sporo pokazała

Anna Lewandowska pojawiła się na pokazie Violi Piekut i od razu przykuła uwagę wszystkich. Tego wieczoru trenerka postawiła bowiem na bardzo odważną kreację. Założyła krótką, granatową sukienkę z mocno wyciętym dekoltem, pod którą nie założyła biustonosza. Seksowne rozcięcie sukienki dodatkowo podkreśliło jej nogi.

Anna Lewandowska bardzo rzadko pojawia się na salonach. Jednak kiedy już stanie na czerwonym dywanie, od razu zwraca na siebie uwagę fotoreporterów. Tak się stało także tym razem. Żona kapitana Polskiej reprezentacji przyszła na pokaz kolekcji Violi Piekut. Jednak nie sama jej obecność na tego typu imprezie wzbudziła największe zainteresowanie, a odważna stylizacja, którą wybrała.

Trenerka założyła krótką, welurową sukienkę z głębokim dekoltem. Spore rozcięcie dodatkowo eksponowało jej piękne nogi. Stylizację wykończyła czarnymi, długimi kozaczkami i kopertówką w tym samym kolorze. Nie jest tajemnicą, że trenerka od lat ubiera się u ulubionej projektantki gwiazd. Nie mogło jej więc zabraknąć wśród gości ostatniego pokazu Piekut.Na oficjalne wyjścia Lewandowska zazwyczaj wybiera długie, powłóczyste i eleganckie kreacje. Jednak na pokazie Violi Piekut postanowiła zaprezentować się w seksownym wydaniu. Być może powinna częściej pokazywać swoje wdzięki w odważniejszych stylizacjach. Zgadzacie się?