Lewandowska pokazała swoją kuchnię. Jest naprawdę piękna

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych w Polsce trenerek fitness. Niedawno zasłynęła także swoim zamiłowaniem do gotowania, które zaowocowało serią produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Gwiazda pochwaliła się także swoją kuchnią, w której spędza dużo czasu.

Lewandowska przyznała się także do tego, że kiedyś nie umiała ugotować wielu dań. “Kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron czy zupę pomidorową” – napisała pod zdjęciem swojej kuchni, które opublikowała na profilu w mediach społecznościowych.

“Pamiętam ten moment kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił ‘Kochanie zrób mi dobry obiadek’. Sama śmieje się w środku… jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie ‘dobrego obiadu’. Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko)”.View this post on Instagram

„Zdejmij fartucha”…Parafrazując mistrza kuchni, „weź fartucha” i zacznij gotować. To wcale nie jest trudne – kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron, czy zupę pomidorową 🤪 tak serio, serio! Pamiętam ten moment kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił „KOCHANIE ZRÓB MI DOBRY OBIADEK”. Sama śmieje się w środku… jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie „dobrego obiadu”. Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko, haha 🤪🤪🤪) Gotowania naprawdę można się nauczyć!🍵🥗🍳🥚🥞 A przede wszystkim warto, dlatego, że: ✔️masz pewność, co wkładasz do garnka 😉 ✔️zdrowiej się odżywiasz ✔️świadomie dbasz o własne nawyki żywieniowe oraz Twoich bliskich ✔️możesz spędzać czas z bliskimi ✔️jesteś bliżej natury ✔️planujesz posiłki dla siebie i swoich bliskich ✔️metoda prób i błędów pozwala na poznanie nowych, zdrowych przepisów 😉 Tak więc mój fartuch często idzie w ruch i razem ze mną do kuchni. Mam nadzieję, że Wasz też! Zwłaszcza teraz, kiedy moją największą motywacją jest moja rodzina. Ale nie tylko, ponieważ moimi sprawdzonymi pomysłami dzielę się również z Wami na blogu, w książkach, kalendarzach a także w Aplikacji Diet & Training by Ann @diet_training_by_ann . I wiecie co? Pomysły na zdrowe potrawy nigdy mi się nie kończą. Z resztą ściągnijcie moją Apkę i sami się przekonajcie, jakie to smaczne, proste w wykonaniu a poza tym zdrowe! Mam nadzieję, że zdarza Wam się gotować czasem ze mną 😉 #healthyplanbyann #annalewandowska #blog #cook #progress #photo @martawojtal

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

W kuchni Lewandowskiej królują biele i brązy, które pięknie ze sobą współgrają. Żona piłkarza postawiła na połączenie nowoczesności i klasyki. W tle widać ogromne okno, które prawdopodobnie wychodzi na ogród. Dzięki temu za dnia wpada do pomieszczenia bardzo dużo światła. Na blacie kuchennym stoją także doniczki z ziołami.

Trenerka promuje również serię przekąsek i jedzenia, które pochodzi z linii “Foods by Ann”. Według gwiazdy jej produktu są bardzo zdrowe, a wszystkie ich składniki są naturalne.