Lekarze nie mogli w to uwierzyć! A jednak to prawda!

Becki-Jo Allen i jej partner Liam Tierney marzyli o powiększeniu rodziny oraz o rodzeństwie dla swojej małej córeczki. Gdy więc Becki zaszła w ciąże byli bardzo szczęśliwi

Pierwszy trymestr ciąży był jednak dla kobiety bardzo ciężki, bardzo źle się czuła. Bała się że z dzieckiem dzieje się coś złego. Postanowiła razem z partnerem udać się do lekarza. Modlili się aby dziecko było zdrowe.Podczas badania okazało się nie ma się czego bać. Co więcej okazało się że będą to trojaczki! Przyszli rodzice byli bardzo zaskoczeni ale też nie posiadali się z radości

„To była największa niespodzianka, jaka mnie spotkała w życiu. W naszych rodzinach nigdy do tej pory nie było trojaczków. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.”

Dalszy czas ciąży przebiegał bez problemów. W 31 tygodniu Becky zaczęła rodzić, poród za pomocą cesarskiego cięcia przebiegł dobrze, a na świat przyszło aż 3 drobych ale zdrowych chłopców!

Otrzymali imiona: Roman, Rocco oraz Rohan. Chłopcy ważyli jedynie 1,5 kg. Przez pierwsze 6 tygodni spędzili na oddziale intensywnej terapii ze względu tak szybie urodzenie się. Gdy było wiadomo już że wszystko w porządku lekarze wyrazili zgodne na zabranie maluchów do domu.

Rodzice stanęli w domu przed nowym wyzwaniem. Opieka nad noworodkiem nie jest prosta a na nich czeka potrójna praca. Na początku mieli problem z rozróżnieniem maluchów tak były do siebie podobne. Podczas badań okazało się że trojaczki nie są tylko identyczne, one mają to samo DNA!

Taka sytuacja zdarza się naprawdę rzadko! Maluszki są identyczne pod każdym względem!