Lekarz zobaczył dziecko i nie mógł uwierzyć własnym oczom!

Historia którą tu przedstawimy udowadnia że cuda się zdarzają. Jest ona o kobiecie która miała urodzić chore dziecko.

Wypowiedział się mąż kobiety:Już kilka miesięcy po zajściu w ciąże, wiedzieliśmy, że nasze trzecie dziecko będzie mocno upośledzone. Podczas badania lekarze wykryli u naszego synka poważną postać wodogłowia. Miał cierpieć na nadmiar płynu mózgowo-rdzeniowego. Rozmawialiśmy z różnymi lekarzami, ale wszyscy powtarzali, że nasze dziecko ma tylko 10% szans na przeżycie. Tłumaczyli także, jak będzie wyglądać opieka nad nim, jeżeli uda mu się przeżyć. Nasz synek miał mieć upośledzoną każdą funkcję życiową. Był to dla nas bardzo trudny okres. To, co wtedy przeżywaliśmy jest trudne do opisania słowami.”

W dniu porodu wszyscy przyjechali do szpitala, kolejny raz usłyszeli że mieli przygotować się na śmierć dziecka.

Jednak tuż po porodzie dziecko zapłakało, lekarza byli bardzo zaskoczeni. Okazało się że dziecko urodziło się bez wodogłowia. Lekarze nie potrafili tego w żadnej medyczny sposób wytłumaczyć. Rodzice dali na imię dziecku: Charlie Edward

Dziecko jednak nie okazało się zdrowe. Charlie urodził się z przerośniętymi komorami serca. Jest to duża wada lecz nie zagrażająca życiu.

Wszyscy modlili się o zdrowie naszego synka – rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy, a nawet obcy ludzie… I te modlitwy zostały wysłuchane.”

My również życzymy chłopcu zdrowia! 🙂