Ile lat naprawdę ma Dagmara z Królowych życia. Na pewno nie wygląda na swój wiek

Królowe życia od lat mają swoje stałe, wierne grono widzów. Najpopularniejszą postacią jest Dagmara.

Ile lat ma Dagmara z Królowych Życia? To pytanie stawiała sobie z pewnością niejedna osoba, która lubi ten program. W końcu celebrytka zwracała na siebie uwagę zdecydowanie mocniej niż pozostałe gwiazdy show.

Pogodna, wyrazista bizneswoman, która ma ogromną słabość do błyskotek i swojego syna Conana. Najpopularniejsza bohaterka Królowych życia kipi energią, ubiera się w sposób typowo młodzieżowy.Ile lat ma Dagmara?

 Z pewnością wielu widzów ciekawi fakt, ile ma lat. Niektórzy mogą się bardzo zdziwić… Okazuje się bowiem, że celebrytka urodziła się 12 kwietnia 1968 – ma więc 51 lat! Wygląda na tyle?

Patrząc na jej figurę, styl oraz dbałość o wygląd, zdecydowanie trudno o takie stwierdzenie. Wielu kobietom imponuje zatem nie tylko stanowczość i ogromne pokłady energii, ale również uroda bohaterki.

Sekret młodego wyglądu Królowej życia tkwi w odpowiedniej pielęgnacji cery i poddawaniu się zabiegom estetycznym. Dagmara poświęca sporo czasu na dbanie o kondycję skóry i włosów. Widzowie TTV wielokrotnie mogli zobaczyć sceny kręcone w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com, popularne.pl