Kuszyńska urodziła córkę

A to ci niespodzianka na święta! Monika Kuszyńska (38 l.) po raz drugi została mamą. Tą radosną nowiną piosenkarka pochwaliła się właśnie w internecie. Ojcem jej dziecka jest ukochany Jakub Raczyński.

O tym, że piosenkarka jest w kolejnej ciąży wiedziało tylko grono najbliższych jej osób. Kuszyńska ukrywała ten fakt przed opinią publiczną.

„Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka. Nasza Kalinka” – napisała w końcu szczęśliwa Monika i dołączyła zdjęcie rączek nowo narodzonej córeczki. Piosenkarka i jej mąż Jakub mają już 1,5 rocznego syna Jeremiego. „Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia “Bloku Porodowego I” w ICZMP w Łodzi.(…) Uściski dla dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej (prowadzącej ciążę) oraz Ireny Rychty – cudownej położnej” – napisała jeszcze była wokalistka zespołu „Varius Manx”. Gratulujemy i witamy na świecie! 

Po narodzinach syna para stworzyła dla niego piosenkę pt: „Taka to miłość”. – Dziecko nas inspiruje. Kuba jest pełen energii i tak płodny twórczo, że moglibyśmy nagrać materiał nie na jedną, a na trzy płyty – opowiadała nam wokalistka. Ciekawe czy córeczka też doczeka się własnego utworu?