Księżna Kate w bieliźnie? Wpadka Netflixa nie spodoba się królowej

Księżna Kate w bieliźnie, czyli śmieszny kolaż Netflixa zdobywa serca internautów.

Księżna Kate jest znana z swoich manier i nienagannego stylu. Zawsze zachwyca swoim idealnie dobranym strojem i z klasą reprezentuje rodzinę królewską. Oprócz królewskich manier, we krwi ma również poczucie stylu. W jej życiu nie ma miejsca na wpadki.

Niektóre sytuacje są jednak niezależne od niej. Przypadkiem do internetu wypłynęło… jej seksowne zdjęcie. Jest to niefortunny kolaż, który znalazł się na oficjalnej stronie Netflixa.Księżna Kate w bieliźnie?

Zdjęcia na stronie znanego serwisu do oglądania filmów i seriali, przypadkowo ułożyły się w dość nietypowy sposób. Na pierwszy rzut oka widać całującą się Williama Kate, która nie ma dołu sukni, a prezentuje się w czarnych koronkowych majtkach i pończochach. Całość dopełniają dwie butelki szampana w obu dłoniach.

Wpadkę Netflixa wyłapali czytelnicy Reddita. Screen krąży teraz po internecie.

Całkiem zabawne prawda? Jednak, bardzo prawdopodobne jest to, że w Pałacu nie mają aż takiego poczucia humoru.Najbardziej pokrzywdzona może czuć się królowa Elżbieta, która znana jest ze swojego mocnego przywiązania do tradycji i etykiety.

No cóż, to raczej jedyne zdjęcia księżnej Kate w bieliźnie, jakie kiedykolwiek zobaczy świat.