KSIĘŻNA KATE OFICJALNIE O CZWARTEJ CIĄŻY! REAKCJA KSIĘCIA WILLIAMA POWALA!

Od miesięcy brytyjskie media spekulują na temat czwartej ciąży księżnej Kate. Wreszcie głos zabrała sama zainteresowana. Podczas wizyty w Irlandii odniosła się do plotek i wyjawiła, jak na wieść o kolejnym potomku zareagowałby książę William.

Królewska rodzina to dla milionów Brytyjczyków wzór do naśladowania. Szczególną popularnością na Wyspach cieszą się Księżna Kate oraz książę William oraz trójka ich pociech: książę Georgeksiężniczka Charlotte oraz książę Louis. Czy wkrótce ich rodzina powiększy się o czwartego potomka? Spekulacje w tym temacie nie ustają. W końcu głos zabrała sama zainteresowana.

Księżna Kate podczas swojej ostatniej wizyty w Irlandii spotkała się ze swoimi wielbicielami. Tradycyjnie żona Williama została przyjęta z największymi honorami. Zgromadzony tłum skandował jej imię i bił brawo. Podczas spotkania z sympatykami rodziny królewskiej przyszła królowa Wielkiej Brytanii miała okazję poznać pięciomiesięcznego Jamesa Barrowa. Uroczy malec sprawił, że na twarzy księżnej pojawił się szeroki uśmiech, a oczy nabrały charakterystycznego blasku. Jak wyznał królewski reporter – RobertJobson, ojciec chłopca zapytał nieśmiało Kate o to, czy planuje powiększenie rodziny:

Planujecie czwarte dziecko? – spytał Irlandczyk, którego słowa cytuje australijski magazyn New Idea.

Kate z gracją i uśmiechem zamknęła temat:

Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony – wyznała księżna Cambridge.

Wszystko stało się jasne. Najmłodszym członkiem rodziny królewskiej pozostaje Archie Harrison, czyli urodziny 6 maja syn Meghan Markle i księcia Harry’ego i raczej szybko się to nie zmieni.