Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

To się wydaje wręcz nieprawdopodobne! Angielskie media spekulują jednak, że księżna Cambridge, Kate Midelton (36 l.), kolejny raz jest w ciąży. A zaledwie w kwietniu Wiliam i Kate cieszyli się z przyjścia na świat trzeciego dziecka, księcia Louisa Arthura Charlesa. Kolejna ciąża byłaby więc naprawdę ogromnym zaskoczeniem.

Brytyjski magazyn „Life & Style Weekly” zelektryzował swoją okładką cały świat. Według informatora magazynu (ma nim być osoba zbliżona do środowiska rodziny królewskiej) para książęca marzy, aby mieć dwóch synów i dwie córki. I podobno księżna znowu jest w błogosławionym stanie.Marzenia książęcej pary to jedno, ale twarde dowody oraz ciążowe symptomy, które opisuje magazyn, to drugie. Według dziennikarzy, czwartą ciążę ma zwiastować miedzy innymi to, że Kate zaczęła nosić obszerniejsze sukienki i całkowicie odstawiła alkohol. Najważniejsze ma być jednak to, że od jakiegoś czasu księżna je więcej lawendowych ciastek, które mają łagodzić ciążowe nudności. Czy są to wystarczające dowody?

Nie bez znaczenia jest moment, w którym pojawiła się ta informacja. W ostatnim czasie media nieco zapominały o Kate, natomiast bez przerwy rozpisują się o nowej księżnej Sussexu, Meghan Marklel, która usidliła i poślubiła księcia Harrego.

William i Kate są w tej chwili rodzicami trójki dzieci: 4-letniego George’a, 3-letnią Charlotte i dwumiesięcznego Louis’a.