Krzysztof Jackowski ostrzega przed wybuchem III Wojny Światowej. Znamy konkretną datę.

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który od lat współpracuje z policją oraz odnajduje zaginione osoby. Sam o sobie mówi, że widzi więcej niż zwykły człowiek.

W swoim filmie zwraca się do każdego z nas. Daje do zrozumienia, że konflikt z Syrią może doprowadzić do III Wojny Światowej i może mieć to miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Jackowski podkreśla, że nie chce nikogo straszyć, ani demonizować, ale obserwując sytuację, widzi, że nie prowadzi ona do niczego dobrego. Obawia się, że jest to zalążek wojny i eskalacja przemocy w najczystszej postaci.

„Chodzi za mną przeczucie dziwne, że na przełomie kwietnia i maja, że na świecie – niekoniecznie w Polsce, może zacząć się źle dziać, w sensie poważnym już. Niepokoje, które już są, to każdy widzi. Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił.”

Opublikowany przez Krzysztof Jackowski Jasnowidz z Człuchowa Tel 506 180 440 27 lipca 2016

Wojna tocząca się w Syrii to wielka tragedia. Czy myślicie, że może ona doprowadzić do wybuchu wojny światowej? Poniżej możecie też obejrzeć cały film od jasnowidza.