Królikowski potwierdził rozstanie z Wieniawą? Wrzucił wymowne

Antoni Królikowski (29 l.) i Julia Wieniawa (20 l.) rozstali się. Takie informacje od przynajmniej kilku tygodni pojawiają się w internecie. Żadne z aktorów do tej pory jednak tego nie potwierdziło. Gdy wybuchły doniesienia o ich kryzysie oraz pojawiły się zdjęcia jak osobno imprezują, para wybrała się do Dubaju by ratować swój związek. Teraz jednak próżno szukać ich nowych wspólnych zdjęć. 23 grudnia Julia skończyła 20 lat. Z tej okazji Antek wrzucił do sieci zmontowany filmik z młodą aktorką “Rodzinki.pl”. Czy tym samym potwierdził ich rozstanie? Zobaczcie.

Antek Królikowski opublikował na Instagramie i kanale YouTube filmik, w którym wykorzystał utwór Julii Wieniawy “Nie muszę”. Zrobił z tego “wersję osobistą”. W internecie życzył Wieniawie wszystkiego najlepszego i podziękował za dwa wspaniałe lata. Komentarze internautów pod filmikiem są róże. Większość jest pozytywna i życzy im wszystkiego dobrego. Inni zastanawiają się, czy naprawdę się rozstali. Są też takie, które krytykują Wieniawę.

– Antos dzbanie naprawde nie widzisz ze jestes tylko zabawka dla rozpuszczonej dziewczyny znudzi sie wywali znajdzie szybko lepszy model i żadne filmiki nie uratuja tego co ma być – czytamy pod jednym z nich.