Krem Za Jedyne 6 Zł Niweluje Rozstępy Lepiej, Niż Wiele Innych Produktów. Mało Kto O Tym Wie!

Choć krem bambino (jak sama nazwa wskazuje) przeznaczony jest głownie dla dzieci – do stosowania na delikatną skórę niemowląt i nieco starszych maluchów – okazuje się, że ma swoje zastosowanie również w przypadku dorosłych osób. Jego właściwości z pewnością Cię zaskoczą!


Krem Bambino zawiera w swoim składzie talk, oleje mineralne oraz tlenek cynku, który skutecznie chroni skórę przed działaniem wiatru, mrozu, promieniami słonecznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi.Ze względu na fakt, że produkt jest przeznaczony głownie dla dzieci, w jego składzie nie znajdziesz żadnych konserwantów ani barwników, co jest jego ogromną zaletą.

88% recenzentów wyraziło chęć ponownego zakupu produktu, a wiele z nich uważa go za prawdziwy HIT!

Na temat kremu wypowiedziała się jego użytkowniczka:

Krem Bambino zna chyba każdy, ale mało osób zna jego cudowne właściwości nie tylko nawilżające. Kiedyś przez przypadek dowiedziałam się o tym, że cynk niweluje rozstępy. I właśnie na nie najlepszy jest Bambino z tlenkiem cynku. Postanowiłam wypróbować i już po kilku dniach widać było różnicę, a po około miesiącu po rozstępach nie było śladu. Stosowało go również wiele moich koleżanek i u każdej był taki sam efekt tylko w różnym czasie

Zastosowań kremu Bambino jest mnóstwo. Nie tylko łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych i doskonale ją nawilża, ale jak się okazuje, niweluje również rozstępy. Warto wypróbować też oliwkę bambino, po każdej kąpieli. Nadaje się więc nie tylko dla kobiet, które są świeżo upieczonymi matkami, ale też dla każdej z nas, która toczy walkę z rozstępami.

Spróbuj, a się przekonasz!