Kożuchowska pokazała siostrę. Poleciały razem na wakacje

Kożuchowska pokazała siostrę. Poleciały razem na wakacje
Kożuchowska odpoczywa teraz na wakacjach wraz z siostrą. Możliwe, że niedługo wprowadzi ją na salony. Maja poznała już nawet warszawską elitę.

Aktorka miała ostatnio wiele pracy. Zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi “Plagi Breslau” okazały się bardzo wymagające i wyczerpujące. Nic dziwnego, że Kożuchowska postanowiła odpocząć. Gwiazda zdecydowała się na urlop w rodzinnym gronie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z wakacji, na którym pozuje wraz z siostrą Mają.

– Tylko nam Hani brakuje do kompletu – napisała Małgosia.

Kożuchowska ma dwie siostry, z którymi świetnie się dogaduje. Hania mieszka w Poznaniu, a Maja w Paryżu. Ta pierwsza pracuje jako architekt, a druga, choć z zawodu jest przedszkolanką, postanowiła zająć się czymś bardziej artystycznym. Prowadzi internetowy magazyn, w którym opisuje ważne wydarzenia kulturalne, recenzuje wystawy i przeprowadza wywiady z gwiazdami. Nic dziwnego, że nadaje z Gosią na tych samych falach. Aktorka próbuje wprowadzić siostrę mieszkającą w stolicy Francji w świat rodzimego show biznesu. Ostatnio zabrała ją na domówkę do Marcina Tyszki. Oprócz fotografia Maja poznała tam min. Roberta Kupisza i Kasię Sokołowską.