Korona królów w parodii Tomasza Karolaka bije rekordy i bawi do łez VIDEO

Tomasz Karolak na scenie SNL sparodiował Koronę królów, a jego skecz o historycznym serialu bije w sieci rekordy popularności. Aktor w zabawny sposób poprowadził odcinek pełen komicznych odniesień do królewskiej produkcji TVP.

Korona królów doczekała się przezabawnej parodii w wykonaniu Tomasza Karolaka i m.in. Mateusza Króla, który podobnie jak w oryginalnej produkcji telewizji publicznej, wcielił się w postać Kazimierza Wielkiego (brawo za dystans!). Karolak nie tylko dobrze wpisał się w format programu, ale i przednio się przy tym bawił. W skeczu łączącym serialowy świat Rodzinki.pl i Korony królów odegrał znaną mu rolę głowy rodziny. Nie mamy wątpliwości, że niektóre jego teksty jeszcze długo będą odbijały się szerokim echem w sieci.Korona Królów: parodia Tomasza Karolaka hitem

Skecz Tomasza Karolaka szybko stał się hitem sieci, a internauci bardzo pozytywnie zareagowali na parodię historycznego serialu. Ponadto aktor poprowadził cały odcinek SNL na żywo. Szaleńcze przejścia pomiędzy kolejnymi scenami, zmiana kostiumów i konieczność błyskawicznego reagowania na nieprzewidziane w scenariuszu sytuacje, to niemałe wyzwanie dla występującej na scenie obsady.