Koniec miłości. Daniel M. podjął ostateczną decyzję

Daniel M. złożył pozew o rozwód? Zaskakujące doniesienia
W małżeństwie syna króla disco-polo już od dawna nie działo się dobrze. 29-latek podobno już podjął pierwsze kroki, by rozwieść się z młodą żoną.

Daniel M. w lutym został ojcem. Wydawało się, że przyjście na świat ukochanej córeczki wywróciło jego życie do góry nogami. 29-latek wykazywał również chęć naprawy swojego małżeństwa. Odebrał żonę ze szpitala, spędzał z nią czas, planował wspólne zamieszkanie.

Według serwisu pomponik.pl coś poszło nie tak. Ewelina i Daniel nie mogą dojść do porozumienia w kwestiach rodzinnych. Syn Zenka Martyniuka nie ukrywa, że nie potrafi znaleźć wspólnego języka z teściową.– Cześć, właśnie jadę do hotelu po odwiedzinach Eweliny. Oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności do jej mamy. Natomiast z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu? – mówił kilka tygodni temu na Instagramie.

Mimo trudnych relacji z teściową, wydawało się, że wszystko w końcu się ułoży. Okazuje się jednak, że para najprawdopodobniej się rozwiedzie.

– Podobno Daniel złożył pozew rozwodowy. Tak chwali się znajomym. Zastanawia się też nad wyprowadzką z Polski, bo – mówiąc delikatnie – stracił wiarę w rodaków – mówi informator serwisu.