Kobieta ważyła prawie 220 kilogramów. Gdy zobaczycie jej stare zdjęcia, nie uwierzycie, że to wciąż ta sama osoba!

Zrzucenie kilku kilogramów to dla wielu z nas jedno z malutkich marzeń, ale są i ludzie, którzy doprowadzili się do takiego stanu, że walka o szczupłą sylwetkę jest równoznaczna z walką o zdrowie i powrotem do normalnego życia. Tak było w przypadku Lexi Reed z Indiany, która w roku 2016 ważyła aż 220 kilogramów. Jej mąż Danny też nie należał do najszczuplejszych – dobił do 127 kilo.

Małżonkowie wspólnie postanowili zawalczyć o lepsze wersje samych siebie i, jak zobaczycie na zdjęciach, wspólny wysiłek opłacił się!Po 18 miesiącach diety oraz ćwiczeń para straciła łącznie 180 kilogramów! Nie mieli żadnej konkretnej diety, nie korzystali z usług dietetyka ani trenera personalnego. Wdrożyli własny plan, prosty, ale skuteczny: żadnych fast foodów, a za to dużo ruchu.

Para, która pobrała się w 2015 roku, w przyszłości zamierza mieć dziecko. Nie wyobrażali sobie nie móc bawić się z maluchem ze względu na poważną otyłość, która dodatkowo sprzyja chorobom. Wraz z utratą kilogramów zauważyli, że coraz lepiej się czują i mają więcej energii!

Przejdźcie na następną stronę, by zobaczyć więcej zdjęć.

Nie głodowali – spożywali średnio 800 kalorii dziennie, ale zrezygnowali z fast foodów i chodzili na siłownię 5-6 razy w tygodniu. Bardzo motywowali się i wypominali sobie małe grzeszki, jak podjadanie deseru.

Nauczyli się gotować w domu, co stało się ulubioną częścią ich dnia, podobnie jak wspólne spacery.

Teraz Lexi i jej mąż motywują do “niemożliwego” inne pary. Lexi mówi wprost:

“Czy zamierzasz dalej tylko opowiadać o utracie wagi, czy po prostu w końcu to zrobisz? Koniec z wymówkami!”

Lexi dodaje z uśmiechem, że jej mąż nigdy nie wypominał jej rozmiaru, a za to zawsze powtarzał jej, że jest piękna. Miłość nie wie, co to waga, ale zdrowie już tak… Lexi i Danny rozsądnie uznali, że muszą być w formie, by wychować dziecko, ale zrobili to też dla siebie.