Kobieta rozwiedziona po 44 latach małżeństwa przechodzi oszałamiającą metamorfozę. Wygląda jakby zabrano jej kilkadziesiąt lat.

Czasami zdarza się, że po prostu tkwimy. Tkwimy z problemem, tkwimy w jakiejś sytuacji, tkwimy w małżeństwie czy z jednym wyglądem.

Vicki wie coś o tym.

Po 44 latach małżeństwa rozstała się z mężem, pozostając z ogromnym bagażem doświadczeń i dość zaniedbanym wyglądem.Wszystko jednak zmieniło się, gdy postanowiła zacząć nowe życie.

Vicki odwiedziła stylistę, Christophera Hopkinsa, licząc na to, że pomoże jej zrobić pierwszy krok na nowej drodze. Ufała, że jego niezwykłe umiejętności dadzą jej fizyczną zmianę, której potrzebowała, aby znowu czuć się dobrze.

Kobieta najpierw opowiada swoją historię. W połowie zaczyna płakać, jednak Christopher zapewnia ją, że płacz pozwoli jej uwolnić nagromadzone emocje. Kobieta nie może się nie zgodzić.

Po 44 latach małżeństwa Vicki podchodzi bardzo emocjonalnie do nowego życia. Nie spotykała się z nikim odkąd skończyła 18 lat i bycie znowu singlem z początku było dla niej zniechęcające.

Czy jest jednak lepszy sposób, aby wrócić do gry, niż przejść niezwykłą metamorfozę?

Christopher wiedział, że sprawi iż Vicki będzie znowu piękna. Ta wielka duchem kobieta była pełna życia, trzeba było tylko popracować nad jej wyglądem.

Poniżej możesz obejrzeć tę niesamowitą metamorfozę.