Kierownik sklepu usłyszał głośny krzyk w damskiej toalecie. Na podłodze leżała kobieta.

Ashleigh Miller Cross poszła do sklepu niedaleko domu. W trakcie zakupów nagle źle się poczuła i poszła do toalety. Nie myślała, że ten dzień zostanie zapamiętany przez wszystkich w sklepie.Z biura wyszedł wtedy zastępca kierownika sklepu, Malcolm Comeau. Mężczyzna usłyszał nagle straszliwy krzyk, który dochodził z damskiej toalety. Natychmiast pobiegł w tamtym kierunku i bez chwili namysłu wszedł do środka.

Na podłodze zobaczył leżącą kobietę, która zwijała się z bólu. Nie wiedziała, co jej jest i dlaczego tak strasznie ją boli.

Oto, co kierownik mówi o całym zajściu:

– „Otworzyłem drzwi i Ashleigh była tam, a spomiędzy jej nóg wystawała główka! To był taki szok, ale chwyciłem za telefon i wykręciłem numer ratunkowy. Trzeba było działać!”

Na szczęście poród przebiegł całkiem sprawnie i zanim na miejscu pojawiła się karetka było już po wszystkim. Ashleigh urodziła zdrowego chłopca, a karetka przetransportowała dwójkę do szpitala.

Co ciekawe, kobieta nie miała zielonego pojęcia o tym, że jest w ciąży. Zaledwie 10 miesięcy wcześniej urodziła córkę. Dziwiła się też, że nie mogła zrzucić kilogramów po ciąży.

– „Dopiero 10 miesięcy temu urodziłam córkę i nie udało mi się zrzucić dodatkowych kilogramów, dlatego nie panikowałam, gdy przytyłam trochę. Jednak w życiu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży.”

Cały personel sklepu był w sporym szoku. Kierownik stwierdził nawet, że pracuje tam 30 lat i nigdy nie miał do czynienia z czymś podobnym.

Opublikowany przez Love What Matters Środa, 7 czerwca 2017

Chłopiec urodzony w sklepie otrzymał od sklepu prezent w postaci rocznego zapasu pieluszek jednorazowych.

Opublikowany przez Love What Matters Środa, 7 czerwca 2017