Kierowca tego autobusu każdego dnia zatrzymuje się na dodatkowym przystanku. Czeka tam na niego głodny pies

Psom nie są potrzebne słowa, by świetnie porozumiewać się z ludźmi. Idealnym na to przykładem jest zwierzak z tego nagrania. Psiak jest bezpański, jednak mimo to nie jest zdany tylko na siebie samego…

Kierowca tego autobusu jest przy okazji wolontariuszem z organizacji „Feed The Furbabies Canada”. Mężczyzna wie, że nie jest w stanie zapewnić dachu nad głową wszystkim psom, ale to nie znaczy, że nie pomaga im w inny sposób.Na nagraniu widać, że psiak jest bardzo nieufny, jednak mimo to dzień w dzień cierpliwie czeka na autobus, wiedząc, że dostanie coś do jedzenia. Już od dwóch lat kierowca od poniedziałku do piątku zatrzymuje się na drodze, aby dać psu jedzenie.

Postawa tego kierowcy może być dla wszystkich wzorem do naśladowania. To, że ktoś nie ma warunków, by adoptować psa, nie oznacza, że nie może pomagać w inny sposób.

Udostępnij to dalej, warto chwalić dobre uczynki!

Such brilliant and loving creatures. Did you see the tail wag? This was captured by one of the community members who looks after distributing the donated food that Feed The Furbabies Canada collects. Thank you for all your hard work.💗This little guy has a full belly tonight. Please donate if you can. Etransfers can be sent to feedthefurbabiescanada@gmail.com or through our PayPal link found on our home page.

Opublikowany przez Feed The Furbabies Canada Czwartek, 8 lutego 2018