Kate i Meghan “pobiły się” w pałacu. Zdjęcia fotografki hitem

Konflikt Kate Middleton i Meghan Markle to jeden z głównych tematów podejmowanych przez prasę brukową. Księżne nigdy nie odniosły się do plotek, jakoby miały się nienawidzić. O komentarz pokusiła się fotografka uwieczniająca sobowtóry sław. Wyszło jej świetnie.

Dzień bez “skandalu” na brytyjskim dworze królewskim to dzień stracony. Dziennikarze plotkarskich mediów prześcigają się w informowaniu o napiętych relacjach w rodzinie Windsorów.

Od czasu, gdy weszła do niej Meghan Markle, najczęściej dowiadujemy się, że ludzie się przez nią zwalniają i płaczą. Jeśli akurat nikomu z pracowników nie dzieje się z jej powodu krzywda, to denerwuje swoją szwagierkę Kate Middleton.Pałac Kensington zareagował na te rewelacje mocnym oświadczeniem. Poinformowano, że osoby, które publikują niesprawdzone, a zarazem krzywdzące informacje o Meghan, mogą otrzymać pozew.

Ostatnio rzekomy konflikt między księżnymi zainspirował znaną fotografkę sobowtórów Alison Jackson. Kobieta zatrudniła aktorki łudząco przypominające Kate i Meghan i poprosiła je, by się… pobiły.

W efekcie powstała sesja zdjęciowa, o której mówi cały świat. Ciągnące się za włosy księżne to przecież nie lada gratka. Komentarz na miarę XXI wieku? Cokolwiek próbowała przekazać artystka, dotarło do szerokiego grona odbiorców.