Kajra wściekła na Sławomira! Zachował się jak typowy mężczyzna…

Żona znanego gwiazdora rock polo, Kajra (35 l.), pokazała na Instagramie niekorzystny dla Sławomira (36 l.) materiał… Piosenkarz zachował się jak typowy mężczyzna! Zupełnie nie zwracając uwagi na żonę, zrobił coś, co podniosło jej ciśnienie. Myślicie, że doszło do awantury?

Autor hitu “Miłość w Zakopanem” znów zaskakuje! Muzyk znany z takich produkcji jak: “Twoja twarz brzmi znajomo”, “Big music quiz”, a wkrótce nowego programu na antenie Polsatu, naraził się ukochanej. Do tej pory Sławomir uchodził za przykładnego męża. Teraz zaliczył wpadkę i wyprowadził swą Magdalenę z równowagi. Kajra, pokazała na swoim profilu instagramowym szokujący materiał. Gwiazdor rock polo, jak na mężczyznę przystało, zostawił na podłodze… brudne skarpetki. Małżonka nie kryła niezadowolenia. Sami zobaczcie:

Jakaby tego było mało, na kolejnym filmiku widzimy Sławomira w towarzystwie pięknej, młodej tancerki. Mężczyzna spogląda ukradkiem na jej wdzięki, a po chwili zaczynają wspólnie tańczyć. Nic dziwnego, że Kajra była na niego wściekła… Miejmy nadzieję, że gwiazdor szybko naprawi swój błąd!