Justyna Żyła zakochana! “Moja nowa MIŁOŚĆ”

Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu z dotychczasowym mężem Piotrem, ale znalazła już pocieszenie w tym trudnym dla siebie okresie. Na Instagramie przyznała, że jest zakochana! I pochwaliła się swoją nową miłością. Z pewnością będziecie zaskoczeni!

Justyna Żyła w kilku wywiadach zaznaczała, że mimo wielu nieporozumień w niedalekiej w przeszłości dobrze dogaduje się z mężem Piotrem i nie myśli o rozwodzie. On był innego zdania. I kilka tygodni temu była partnerka skoczka wrzuciła do sieci zdjęcie, z którego można było wywnioskować, że faktycznie oboje są w trakcie rozprawy rozwodowej – Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki – podpisała fotografię kobieta.

“Super Express” potwierdził informacje o rozwodzie. I choć Justyna jest teraz w trudnym momencie swojego życia i z pewnością mocno przeżywa całą sytuację – w końcu z Piotrem byli małżeństwem przez 12 lat – to znalazła pocieszenie. W mediach społecznościowych pochwaliła się bowiem, że jest zakochana!



Będziecie jednak mocno zaskoczeni. Nie chodzi bowiem o żadnego amanta. Justynie z wszelkimi problemami pomaga radzić sobie nowy pupilek. A konkretnie uroczy pies! Była partnerka Piotra Żyły wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze zwierzakiem i podpisała je: “Moja nowa miłość”.