Justyna Żyła zaczęła się sztucznie upiększać. Tak powiększyła sobie usta!

Justyna Żyła powiększyła sobie usta! Celebrytka pochwaliła się tym na Instagramie. Jednocześnie zachęciła obserwujące do korzystania z takich zabiegów medycyny estetycznej. Była żona Piotra Żyły zupełnie oddała się w ręce specjalistów w tej dziedzinie. Pozwoliła im nawet na mocne znieczulenie, dzięki czemu zabieg okazał się zupełnie bezbolesny.

Justyna Żyła od jakiegoś czasu nie schodzi z celebryckiego świecznika. Była żona Piotra Żyły rozpoczęła karierę w sieci i wciąż ją kontynuuje. Po raz pierwszy głośno zrobiło się o niej za sprawą głośnych wpisów na Instagramie, gdy pani Justyna opisywała problemy małżeńskie. Tysiące internautów było świadkami zarzutów pod adresem męża, który miał dzień przed Wigilią zakomunikować, że ma kochankę. W kolejnych miesiącach Justyna Żyła jeszcze wiele razy wywlekała małżeńskie brudy na światło dzienne. Wreszcie doszło do rozwodu, a zraniona kobieta postanowiła na poważnie rozpocząć pracę na swoje nazwisko. Angażowała się w wiele projektów. Zaczęło się od telewizyjnego show na antenie Active Family, gdzie Justyna Żyła pomagała zwaśnionym członkom rodziny dojść do porozumienia.

Jednak to nie była ostatnia głośna aktywność. Chyba najwięcej rozgłosu przyniosła jej rozbierana sesja w Playboyu. Później okazało się, że nawet małoletni syn Justyny Żyły był zadowolony z jej efektów. Justyna Żyła wzięła także udział w “Tańcu z Gwiazdami”, a od dłuższego czasu prowadzi kanał na YouTube’ie, gdzie prezentuje przepisy na wymyślne dania. Najwięcej szumu wciąż jednak wywołują jej posty na Instagramie. W jednym z ostatnich pochwaliła się, że skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej. Pani Justyna powiększyła sobie usta!“Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu” – napisała Justyna Żyła na portalu społecznościowym, publikując nawet specjalny kod, który pozwoli jej fankom na upodobnienie się do idolki.