Justyna Żyła w “Tańcu z Gwiazdami”. Z kim zatańczy? Co na to były mąż?

Justyna Żyła czerpie pełnymi garściami ze swojej popularności, którą zawdzięcza… kryzysowi małżeńskiemu. Była już żona polskiego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, niedawno dostała swój program w telewizji, a teraz potwierdziły się doniesienia o jej występie w znanym show. Żyła będzie jedną z bohaterek wiosennej edycji “Tańca z Gwiazdami”!

Justyna Żyła wyszła z cienia męża w lutym tego roku. Wszystko zaczęło się od postu na Instagramie, w którym kobieta oskarżała swojego męża o zdradę. Był to pierwszy, z wielu wpisów partnerki skoczka. Pranie brudów, przede wszystkim ze strony kobiety, trwało przez wiele miesięcy.

Niekiedy wydawało się, że kryzys zostanie zażegnany, o czym mówiła sama Justyna. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód. Sprawa została zakończona kilka tygodni temu, a małżeństwo Żyłów przeszło do historii. Przedtem jednak kobieta stała się prawdziwą celebrytką i korzysta z tego do teraz.Najgłośniej było o jej sesji dla magazynu Playboy. Odbiło się to szerokim echem w mediach. Żyła niedawno przyznała, że nie wyklucza kolejnych rozbieranych zdjęć dla tego magazynu. Następnym krokiem byłej żony Piotra do sławy jest jej program telewizyjny. “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” – bo taką nosi nazwę – to program, w którym kobieta stara się pogodzić zwaśnione strony i zażegnać konflikt.

To jednak nie koniec. W tygodniku “Świat&Ludzie” pojawiła się informacja, że Żyłę zobaczymy w najnowszej edycji doskonale znanego show, “Taniec z Gwiazdami”. Portal onet.pl potwierdził te doniesienia u menadżerki kobiety. – Mogę potwierdzić uczestnictwo Justyna jest bardzo zadowolona, że wystąpi w programie. Patrząc na poprzednie edycje i ich uczestników, a przede wszystkim uczestniczki, ten program dodaje pewności siebie i świadomości ciała. Justyna widzi w tym możliwość skorzystania dla siebie jako kobiet – powiedziała Katarzyna Kopańska.