Justyna Żyła w “Big Brotherze”

Fani Justyny Żyły do tej pory rozpaczają po jej porażce w tanecznym show. Nic straconego! Gwiazda pojawi się w popularnym programie TVN – “Big Brother”.

1 kwietnia to dobry dzień w polskim show-biznesie. Pomimo że Justyna Żyła nie najlepiej radziła sobie w “Tańcu z Gwiazdami”, to wiele osób kibicowało jej w walce o finał. W ostatnim odcinku niestety musiała pożegnać się z show. Na szczęście TVN zareagował natychmiast!

W niedzielnym wydaniu “Big Brothera” Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że do show dołączą najprawdopodobniej dwie osoby. Stacja nieoficjalnie poinformowała nas, że jedną z nich będzie Justyna Żyła! Gwiazda dołączy do ekipy 1 kwietnia i coś nam się wydaje, że może nieźle namieszać w ekipie mieszkańców domu Wielkiego Brata.Radek w końcu będzie miał kulinarną konkurencję. Ślązak do tej pory wiódł prym wśród uczestników, jeśli chodzi o gotowanie. Co się stanie, gdy domu wejdzie blogerka kulinarna? Co więcej, Justyna będzie mogła też prać brudy uczestników show. Będzie gorąco!

Czy Justyna Żyła zaaklimatyzuje się w domu Wielkiego Brata?