Justyna Żyła “TOWAREM, na którym Polsat zarabia”? Widzowie “TzG” zniesmaczeni po kolejnym odcinku programu!

Justyna Żyła tańczy dalej! Mimo tradycyjnie najniższych not od jurorów była żona skoczka przeszła do czwartego odcinka programu. Internauci są zniesmaczeni, a w komentarzach pojawia się to jedno słowo: “Ustawka”.

Justyna Żyła to wygra. Wszystko ustawione od A do Z! – podnoszą się głosy.

Przyznajmy, że w ostatnim odcinku programu Justyna pokazała duże postępy: zatańczyła lepiej i wyraźnie czerpała z tańca większą przyjemność. Duża odmiana w porównaniu do jej poprzednich występów, którą zauważyli i docenili jurorzy. Iwona Pavlović podeszła, by osobiście pogratulować Justynie. Jednak w przyznawaniu not była jak zwykle bardzo surowa…

Problem w tym, że taniec Żyły wciąż odbiega od wysokiej formy innych zawodniczek. I prawdopodobnie to się nie zmieni. Wydaje się jednak, że widzowie lubią oglądać porażki “byłej żony”, jak się o niej mówi, i że z tego powodu będą oddawać na nią głosy…Ta kobieta zupełnie tam nie pasuje – towar, na którym Polsat zarabia! – piszą o Justynie na portalach plotkarskich.

Wydaje się, że Justyna Żyła naprawdę bardzo się stara. W komentarzu po występie otwarcie dziwiła się, że ona, “taka mała góralka” budzi tyle szumu.