Julia Wieniawa jest w ciąży? Gwiazda pokazała ciążowy brzuch na Instagramie. Zdjęcia pochodzą z serialu Rodzinka.pl.

Julia Wieniawa opublikowała ostatnio swoje zdjęcia, na widok których jej wierni fani wręcz osłupieli. Gwiazda Rodzinki.pl zaskoczyła wszystkich internautów swoim wielkim ciążowym brzuszkiem.

20-letnia Julia Wieniawa bez wątpienia jest obecnie u szczytu swojej wielkiej popularności. Aktorka od kilku lat gra w uwielbianym przez widzów serialu Rodzinka.pl, poza tym niebawem gwiazda ponownie pojawi się w produkcji filmowej Partyka Vegi. Artystka nie narzeka także na brak zleceń reklamowych. Do niedawna była twarzą znanej marki farb do włosów, następnie została ambasadorką niemieckiej sieciówki z butami. Równie udane jest jej życie osobiste. Wieniawa jest zakochana po uszy w starszym od siebie gitarzyście Baronie, z którym po swoim rozstaniu z Antkiem Królikowskim stworzyła ognisty związek.

Można sądzić, że już niczym młoda aktorka nie zaskoczy swoich fanów, a jednak! Serialowa gwiazda przed samymi wakacjami wystrzeliła prawdziwą petardę. Na jej Instastory pojawiła się seria zaskakujących nagrań z ciążowym brzuchem w roli głównej. Do końca nie wiadomo, czy Julka po prostu sobie zażartowała ze swoich fanów czy też chciała im coś ważnego przekazać?

Można jednak odetchnąć z ulgą. Wiadomo bowiem, że są to zdjęcia z serialu Rodzinka.pl. W niedawno emitowanym odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak Julia wkłada sobie pod bluzkę wielką piłkę udając ciążę. Fani celebrytki na ten widok lekko osłupieli.

Być może młoda aktorka zazdrości starszym koleżankom z branży i sama nagle zapragnęła zostać młodą mamą? Z pewnością jeśli Julia zdecydowałaby się na ciążę, byłaby to ciąża roku! 🙂