Jeśli chcesz łatwo zgubić kilka centymetrów z talii, wypróbuj ten niesamowity sposób

Chyba każda kobieta przynajmniej raz na jakiś czas spojrzy na siebie krytycznym okiem, a największym wyzwaniem zwykle jest kwestia wagi. Większość kobiet marzy o szczupłych udach i płaskim brzuchu. Jak się okazuje, w przypadku tego ostatniego można sobie pomóc w prosty sposób.

Oczywiście nic nie zastąpi zdrowego i aktywnego trybu życia, jednak jeśli zależy ci na ujędrnieniu brzucha i straceniu kilku centymetrów z okolicy talii, ta metoda sprawdzi się doskonale. Efekty zauważysz już po pierwszym razie.Ta metoda nazywa się body wrapping i stosuje się ją na noc. Należy pamiętać, że nie jest ona wskazana dla osób, u których stwierdzono nadciśnienie tętnicze lub zatory naczyniowe, a także w przypadku problemów z sercem, nerkami, wątrobą oraz żylakami. Oczywiście nie nadaje się również dla kobiet w ciąży.

Procedura jest bardzo prosta. Na początek zaopatrz się w dobry balsam o właściwościach ujędrniających (najlepsze są na bazie wodorostów), zwykłą folię spożywczą oraz szeroki bandaż.

Wieczorem, przed pójściem spać, wysmaruj balsamem okolice talii: brzuch, boczki oraz plecy.

Następnie dokładnie owiń nasmarowane części ciała folią spożywczą. Folia musi dokładnie przylegać do ciała, ale nie może być za bardzo opięta. Jeśli będzie zbyt mocno uciskać, może to doprowadzić do problemów z przepływem krwi.

Na koniec owiń folię dodatkowo bandażem, dzięki temu nie będzie się przesuwać, a ty podczas snu będziesz czuć się bardziej komfortowo.

Tak przygotowana połóż się spać. Rano, gdy wstaniesz odwiń bandaż oraz folię i podziwiaj efekty.

Różnice zauważysz od razu! Skóra będzie bardziej napięta, brzuch jędrniejszy, a ty poczujesz się jakby ubyło Ci kilka centymetrów.

Wypróbuj tę prostą metodę, efekty z pewnością Cię zadowolą.