JEJ OJCIEC ZMARŁ ROK TEMU. KIEDY ZOBACZYŁA, KTO KLĘCZY PRZY JEGO GROBIE, NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ

Kristina i Matthew są parą od pięciu lat. Pewnego dnia, dziewczyna zawiozła go na lotnisko, gdyż chłopak miał spędzić weekend ze znajomymi.

Kilka miesięcy później Kristina dowiedziała się co tak naprawdę robił jej chłopak w tym czasie. Matthew nagrał wideo, które zmieniło jej życie na zawsze.Na filmie widać gdzie tak naprawdę był w tym czasie Matthew. Chłopak pojechał odwiedzić rodzinę swojej drugiej połówki.

Pytał każdego krewnego czy zechce przyjąć go do rodziny. Matthew chciał poślubić Kristinę! Babcia Kristiny postanowiła dać mu nawet swój własny pierścionek zaręczynowy.

Jednak to ten moment jest najbardziej wzruszający. Kristina była mocno związana z ojcem i wybuchła płaczem, gdy Matthew przyszedł na jego grób, aby z nim porozmawiać.

Kiedy kobieta kończy oglądać film, Matthew pada przed nią na kolana i prosi o rękę. Kristina jest wzruszona oraz podekscytowana. W końcu wykrztusza „tak”.

Poniżej znajdziecie ten wzruszający film, który nagrał Matthew. Mężczyzna sprawił, że ten moment stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Życzymy szczęścia młodej parze!

Źródło: youtube.com