JEDNA ŁYŻKA TEGO PREPARATU WYSTARCZY, BY UŚMIERZYĆ BÓL NERWU KULSZOWEGO.

Nerw kulszowy jest najdłuższym nerwem naszego ciała i przebiega od odcinka lędźwiowego pleców przez pośladki i nogi aż do stóp, a odpowiada m.in. za ruchomość dolnych kończyn.

Z uwagi na swoją funkcję jest jednym z najważniejszych nerwów w ludzkim ciele, a podrażniony może wywołać uczucie silnego, trudnego do wytrzymania bólu. Jeśli nie zadziała się odpowiednio szybko przeciwko takim objawom, ból może osiągnąć jeszcze większą skalę, co uniemożliwi jakikolwiek ruch.Jeśli cierpisz z powodu bólu nerwu kulszowego, z pomocą przyjdzie Ci prezentowane poniżej naturalne lekarstwo. Szybko przynosi ulgę i jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Nazywane jest mlekiem czosnkowym i choć nie brzmi smacznie, dzięki swoim właściwościom efektywnie likwiduje stan zapalny oraz uśmierza ból.

Składniki:

  • 5 ząbków czosnku
  • miód jako słodzik
  • szklanka mleka migdałowego lub ryżowego

Przygotowanie:

  1. Obierz czosnek.
  2. Zmiażdż go.
  3. Wymieszaj czosnek z mlekiem i miodem, aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

Stosowanie:

Mleko czosnkowe może być spożywane ciepłe lub zimne, należy go wypić od 200 do 250ml dziennie – podaną ilość warto podzielić na dwie mniejsze porcje. Należy pamiętać, że nie zastępuje ono żadnego z leków przepisanego przez lekarza prowadzącego.

Mleko czosnkowe zawiera witaminy A, B1, B2, B6, C oraz minerały takie jak potas, fosfor, mangan, wapń, zynk, selen, czy miedź, a także różne enzymy i antyoksydanty. Dzięki temu wspiera leczenie astmy, kaszlu, stłuszczenia wątroby oraz reguluje poziom cholesterolu i wzmacnia układ odpornościowy.

Mając na uwadze powyższe informację, będziesz gotowy stawić czoła bólowi nerwu kulszowego.

Życzymy zdrowia!

Źródło: genuinewell.com