Jasnowidz przewidział wybuch III WŚ. Udało mu się nawet podać datę, to wkrótce…

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. W swoim ostatnim filmie opowiedział o tym, kiedy dokładnie wybuchnie III Wojna Światowa.

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski jest znany większości Polakom ze swojej niezwykłej umiejętności przewidywania przyszłości. Z jego talentu wielokrotnie korzystała nawet policja, która radziła się mężczyzny w kwestii prowadzonych śledztw.

Opublikowany przez Krzysztof Jackowski Jasnowidz z Człuchowa Tel 506 180 440 27 lipca 2016

Tym razem jasnowidz wypowiada się na temat III Wojny Światowej. Jackowski twierdzi, że rozpocznie się ona na przełomie kwietnia i maja. Punktem zapalnym światowego konfliktu ma być sytuacja w Syrii.

Mężczyzna nagrał film, w którym opowiada o swoich przeczuciach i przemyśleniach. Jednocześnie podkreśla, że nie chce nikogo straszyć, ani smucić. Dzieli się swoim doświadczeniem, abyśmy wszyscy mogli przygotować się do tego okropnego czasu.

Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił – wygłasza Jackowski.