Jasnowidz Jackowski – przepowiednie na 2019 rok już się sprawdzają!

Rok 2019 tuż tuż. Co przepowiada jasnowidz Jackowski na nowy rok? Słynny wizjoner z Człuchowa opowiada, co dokładnie wydarzy się w 2019 roku i jak te wydarzenia wpłynął na Polskę i Polaków. Niektóre wizje przerażają.

PRZEPOWIEDNIA DLA FRANKOWICZÓW: ZOSTANĄ BEZ POMOCY

Już w 2007 roku mówiłem, że w 2008 roku stanie się z bankami coś złego. I co? Przyszedł kryzys. A banki wręcz wciskały ludziom kredyty i zachęcały, że branie ich we frankach się opłaca. Dawały pożyczki na dom nawet tym, którzy jako majątek mieli tylko rower. To był świadomy zamach, zmowa, by pogrążyć biednych ludzi i ich prywatne inwestycje. Kryzys został wymyślony i dalej będzie komuś służył. Nie wiem komu, ale czuję, że sytuacja nie zostanie rozwiązana.

PRZEPOWIEDNIA O WYBORACH: PIS WYGRYWA, BĘDZIE WIELKI PRZEGRANY

Wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość, ale już nie taką przewagą jak w 2015 roku. PiS nie będzie już mógł samodzielnie rządzić, więc zacznie szukać koalicjanta. Największym wygranym okaże się Grzegorz Schetyna. Po wyborach wypłynie jako lider. Największym przegranym zaś będzie Ryszard Petru. Czuję, że jego nowa partia nie pojedna się z Koalicją Obywatelską i przez to nie tylko przegra wybory, ale także pożegna się z polityczną karierą.

PRZEPOWIEDNIA O FINANSACH: POLACY MOGĄ LICZYĆ NA ULGI

Jesienią 2019 roku zostanie odtrąbiony wielki sukces i rekordowa zwyżka PKB. To naturalnie będzie trochę wiwat pod wybory parlamentarne w Polsce. Rząd nie zdecyduje się też na jakieś ostre zmiany w sprawie finansów czy ekonomii, a wręcz przeciwnie – Polacy dostaną rewolucyjne ulgi, np. podatkowe, które znacząco wesprą przede wszystkim ludzi mniej zarabiających. PiS będzie nas tymi prezentami częstował już od wiosny 2019.