Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA pogodę na Boże Narodzenie 2019. To nie są dobre wieści!

27.01.2017 Gdansk Spotkanie z Krzysztofem Jackowskim i promocja ksiazki Krzysztof Jackowski Jasnowidz na policyjnym etacie Nz Krzysztof Jackowski Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Boże Narodzenie 2019 coraz bliżej. Zapewne wielu z nas zastanawia się, jakie prezenty podarować swoim bliskim, ale także, jaka w tym roku będzie aura. Czy tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą białe? O głos w tej sprawie poprosiliśmy najsłynniejszego jasnowidza w Polsce, czy Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa. Zobaczcie.

– Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima. A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej. Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie. Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc – tyle zima powalczy – powiedział dla SE.pl Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.

Przypomnijmy, że tegoroczna Wigilia przypada we wtorek, zaś pierwszy oraz drugi dzień świąt przypadają odpowiednio w środę oraz we czwartek.