Jasnowidz Jackowski o zimie 2018. Wiemy, jak będzie wyglądać

Tegoroczne wakacje minęło niezwykle szybko, już wkrótce zacznie się jesień, ale zapewne wielu z nas zastanawia się, jak będzie wyglądać zima 2018. Kiedy dokładnie w naszym kraju pojawi się najzimniejsza pora roku? SE.pl postanowił zapytać o tę niezwykle ważną kwestię Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa. Sprawdźcie, kiedy dokładnie do naszego kraju przywędruje zima 2018.

Tegoroczne wakacje minęły tak szybko, że ciężko było się nimi nacieszyć. 3 września uczniowie wrócili do szkół. Początek roku szkolnego to także najlepszy dowód na to, że powoli zbliża się jesień. W tym roku rozpocznie się ona 23 września. Zapewne wielu z nas zastanawia się także, jak będzie wyglądać tegoroczna zima 2018. Kiedy dokładnie się rozpocznie najzimniejsza pora roku? SE.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa. Jego zdaniem, pierwsze symptomy nadchodzącej zimy, zobaczymy już w październiku.

– Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku – powiedział nam jasnowidz Jackowski.