Jasnowidz Jackowski o wyborach prezydenckich 2020. WSKAZAŁ zwycięzcę

Wybory prezydenckie 2020 tuż tuż, a to oznacza, że już wkrótce kampania przyśpieszy. Wiadomo, że w prawyborach Platformy Obywatelskiej zmierzą się ze sobą Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Jacek Jaśkowiak. Do walki o fotel prezydencki ma również stanąć Grzegorz Braun, poseł Konfederacji. Czy ktoś z nich może wygrać wybory prezydenckie 2020? Oto, co powiedział nam Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.

Wybory prezydenckie 2020 za pasem. Według najnowszych informacji, do walki o Pałac Prezydencki chcą stanąć: Małgorzata Kidawa-Błońska, Jacek Jaśkowiak (oni powalczą w prawyborach) oraz Grzegorz Braun. Najprawdopodobniej o reelekcję będzie zabiegał Andrzej Duda, choć oficjalnie decyzji jeszcze nie ma. Kto z nich ma największe szanse na wygraną? Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, to właśnie urzędujący prezydent może w 2020 roku świętować wyborczy sukces.

– Jeżeli Tusk słowa dotrzyma, to nie będzie kandydował na prezydenta. Jakże teraz wygląda sytuacja? Uwaga – rozwiewam nadzieję pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, zaskoczy się, ale nie będzie miał poparcia. Im bliżej wyborów, jeżeli on będzie kandydował, tym bardziej będzie się rozczarowywał, że ma tak małe poparcie.– Pani Kidawa-Błońska – podejrzewam, że to będzie rycerz na białym koniu, któremu w sukurs przyjdzie może pan Hołownia (…). Ale uwaga – i mówię to stanowczo – nie ma szans – ocenił jasnowidz z Człuchowa.

– Jeżeli opozycja nie znajdzie nikogo więcej, to to jest zwycięzca przyszłych wyborów – powiedział Krzysztof Jackowski biorąc do ręki zdjęcia Andrzeja Dudy.