Jasnowidz Jackowski o pożarze katedry Notre Dame. Złowieszcze słowa

Widok płonącej katedry Notre Dame przeraził wszystkich. Ponad 800-letni budynek, który przetrwał rewolucję francuską oraz II wojnę światową, został w dużej części strawiony przez oszalały ogień. Oficjalnie wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna tego strasznego zdarzenia, ale w sieci pojawiają się już teorie spiskowe. A co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz?

Pierwsze informacje o pożarze katedry Notre Dame nie były aż tak niepokojące: serwisy informowały o niewielkim ogniu, którym najpierw pojawił się na dachu. Było kilka minut przed 19. Jednak z każdą kolejną minutą Francuzi oraz turyści zgromadzeni w okolicy 800-letniego budynku byli coraz bardziej przerażeni. Ogień zaczął trawić kolejne części dachu, a potem pochłonął iglicę, która runęła do środka świątyni. Potem pożar objął drewnianą część konstrukcji oraz zabytkowe wnętrze. Około godziny 4 nad ranem strażakom udało się ugasić szalejące płomienie. Prezydent Francji, Emmanuel Macron już zapowiedział, że państwo odbuduje słynną katedrę.

Jednym z najważniejszych pytań, które teraz zadają sobie niemal wszyscy, brzmi: jak mogło dojść do takiego pożaru? Czy szokująca teoria o podłożonym ogniu może się potwierdzić? A może był to zwykły wypadek? O zabranie głosu w tej sprawie poprosiliśmy Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa. – Uważam, że to nie był zwykły pożar. Po tym, co się dzieje we Francji, nie jestem przekonany, że to był zwykły wypadek. Moim zdaniem to mógł być sprowokowany ogień. Czas pokaże, czy miałem rację –powiedział tajemniczo Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.

Co ciekawe, kilka tygodni temu, słynny wizjoner mówił o tym, że we Francji może dojść do bardzo groźnej sytuacji. Podczas wideoczatu, który jasnowidz prowadził 19 marca, możemy usłyszeć przerażającą wizję. – Nie będzie spokojnie w Europie! Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja… Cholera… Albo jeden duży zamach albo będzie ich kilka – mówił złowieszczo jasnowidz.